Top ponuka


Najpredávanejšie


Top značky


Blumfeldt Shop
Capital Sports Shop
DURAMAXX Shop
Klarfit Shop
Klarstein Shop
Lightcraft Shop
OneConcept Shop
Yukatana Shop

Vitajte vo svete FAMTASTIC!


FAMTASTIC – to sú famtastické produkty za famtastické ceny. K tomu Vy, naši famtastickí zákazníci a úspech je zaručený.

V našom internetovom obchode nájdete široký sortiment kvalitných produktov do domácnosti, záhrady či produkty z kategórie voľný čas. Športové alebo fitness náčinie prémiových značiek je taktiež súčasťou nášho portfólia. Zastrešujeme aj potreby pre outdoorové aktivity rôzneho druhu, ako kemping alebo turistika. Milovníci hudby alebo filmu, ktorí si potrpia na profesionálne ozvučenie u nás nájdu skutočne kvalitné reproduktory a HiFi techniku, rádiá, gramofóny, projektory, premietacie plátna a mnohé iné.

Vaša domácnosť plná famtastických vychytávok

Hľadáte vybavenie do kuchyne? Ste na správnej adrese. Malé a veľké kuchynské spotrebiče si hravo vyberiete u nás. Sú nepostrádateľnou súčasťou každej kuchyne. Investícia do kvalitných spotrebičov z našej ponuky  sa vám vráti v podobe ich výkonu a dlhej životnosti. V našej ponuke si svoje stále miesto našli mixéry, kuchynské roboty, rýchlovarné kanvice, rúry na pečenie, hriankovače, odšťavovače, kávovary, fritézy, variče a mnohé iné. Neváhajte si prejsť našu kompletnú ponuku, garantujeme vám, že si vyberiete. Inovatívny a nadčasový dizajn je už len čerešničkou na torte. Na svoje si prídu zástancovia klasiky v podobe produktov v retro dizajne, avšak taktiež milovníci čistého moderného a funkčného dizajnu. Všetkými desiatimi odporúčame aj veľké kuchynské spotrebiče, či už hľadáte tie voľne stojace alebo vstavané: chladničky, mrazničky, umývačky riadu a odsávače pár – máme všetko a to v prvotriednej kvalite. Žiadna domácnosť sa nezaobíde bez šikovných pomocníkov na upratovanie a čistenie, preto sme do našej ponuky zaradili taktiež naparovacie žehličky, práčky, vysávače atď. V lete sa môžete u nás príjemne schladiť, stačí si vybrať Klimatizácie, ochladzovač alebo ventilátor podľa vašich predstáv. Naopak v zime vás taktiež nenecháme mrznúť a z hrejivej ponuky kde nájdete elektrické krby, ohrievače, termostaty alebo deky si neváhajte zadovážiť svojho favorita.

Milujeme pohyb a zábavu

Či už sa venujete športu pravidelne, alebo občasne, kvalitná výbava v podobe športového náčinia a potrieb by mala byť samozrejmosťou. Stále viac a viac populárnejším sa stáva zriadenie tzv. domácej posilňovne. Môžete tak pravidelne cvičiť a pracovať na svojej figúre a kondícii bez ohľadu na  ročné obdobie a v čase, kedy to len vám vyhovuje. Na rozdiel od permanentky do fitness centra, na zadovážených strojoch sa môže v rôznych časových intervaloch vystriedať celá rodina. Medzi obľúbené produkty našich zákazníkov patria najmä rotopédy, bežecké pásy a posilňovacie lavice. Pre tých, ktorí radšej za pohybom vybehnú von, odporúčame napríklad elektrické skútre a kolobežky, ktoré sa tešia stále väčšej a väčšej popularite. Šport a príroda idú nerozlučne k sebe, turisti a kempingáči zbystrite pozornosť, potrebnú kvalitnú výbavu pre vaše dobrodružstvá hľadajte tiež u nás. Myslíme samozrejme aj na vaše ratolesti a trávenie voľného času s vašou rodinou. Tú pravú rodinnú zábavu si užijete napríklad na skákaním na trampolíne, v ponuke nájdete aj detské hojdačky a hracie stoly.

Prajeme Vám FAMTASTIC-ké nakupovanie!